Case study

Udostępnij:

Obrabianie Frezarką CNC

Zgłosił się do nas Klient, który poszukiwał kontrahenta zdolnego wykonać ich projekt obróbki maszyną CNC taniej, wydajniej, dokładniej i szybciej. Po analizie ofert rynkowych, stwierdził, że SGP Quality Lab jest najlepszym wyborem.

Czytaj więcej
sgp quality lab_projektor pomiarowy

Wykorzystanie projektora pomiarowego do rozwiązania problemu Klienta

Nowy Klient zaobserwował niezgodność wymiarową nitów wykorzystywanych w procesie produkcyjnym. Chcąc szybko skontrolować i odseparować niezgodne elementy zgłosił się do SGP Quality Lab. Najlepszym rozwiązaniem tego problemu była cyfrowa analiza.

Czytaj więcej
SGP Quality Lab_projektor optyczny

Zastosowanie skanera 3D

Uruchomienie nowej formy wtryskowej u jednego z naszych Klientów wymusiło konieczność potwierdzenia zgodności wyprodukowanych przy jej użyciu części.

Czytaj więcej
Rentgen XCUBe

Jak rozwiązaliśmy problem związany z niedziałającym podzespołem elektrycznym.

Jeden z producentów przewodów elektrycznych otrzymał reklamację od swojego klienta z powodu niedziałającego podzespołu elektrycznego.

Czytaj więcej
system RTG X|CUBE

Problem wycieków w zamontowanych elementach hydraulicznych

Klient zwrócił się do SGP Quality Lab z problemem wycieków w zmontowanych elementach hydraulicznych. Po analizie własnego procesu produkcyjnego nie znalazł żadnej przyczyny leżącej po jego stronie, dlatego poprosił nas o pomoc w rozwiązaniu problemu.

Czytaj więcej

Inżynieria odwrotna

Klient zwrócił się do nas z prośbą o rekonstrukcję zbiornika płynu chłodniczego, który uległ uszkodzeniu z powodu wad konstrukcyjnych, a jego części zamienne są niedostępne na wolnym rynku.

Czytaj więcej

Potrzebujesz pomocy?

Pogotowie jakościowe

    Proszę o kontakt