Kontrola Jakości

Udostępnij:

Specjalizujemy się w świadczeniu usług z zakresu kontroli jakości, sortowania, naprawy detali i komponentów oraz wyrobów gotowych. Prowadzimy profesjonalne badania jakościowe, które pozwalają bezbłędnie wykryć ewentualne nieprawidłowości.

Prowadzona przez nas kontrola jakości obejmuje m.in.:

  • selekcję detali;
  • naprawę komponentów;
  • pakowanie i przepakowanie towaru;
  • wsparcie produkcji;
  • wsparcie logistyczne obsługiwanych projektów;
  • czynności związane z montażem i podmontażem;
  • rework.

Kompleksowa obsługa  i szeroka oferta SGP Quality Lab sprawiają, że nasi Klienci mogą współpracować z jednym, sprawdzonym dostawcą, gwarantującym elastyczność oraz wysoki poziom usług.

Każdy Kontrahent borykający się z brakiem miejsca w zakładzie, może wykorzystać SGP Quality Lab, jako zewnętrzną lokalizację do przeprowadzenia kontroli. Profesjonalnie przygotowane stanowiska kontrolne, doświadczony personel operacyjny i nadzorujący, dostępna przestrzeń magazynowa oraz pełna obsługa logistyczna dostaw i wysyłek dostępne w SGP Quality Lab uwalniają klienta od kosztów, związanych z zagospodarowaniem własnej przestrzeni oraz personelu, który musiałby oddelegować do realizacji dodatkowego zadania.

W przypadku pojawiających się niezgodnych jakościowo dostaw, SGP Quality Lab wspiera klientów, stając się magazynem buforowym, gdzie dostawca dostarcza komponenty, które następnie są kontrolowane i magazynowane przed wykorzystaniem ich w procesie produkcyjnym u klienta. SGP jednocześnie przejmuje na siebie wszelkie formalności związane z obsługą zlecenia dla dostawcy.

Krzywizna rurki w montowanym detalu

Klient notorycznie borykał się z krzywizną rurki w produkowanym detalu. Nie był w stanie zlokalizować bezpośredniej przyczyny powstawania odgięcia, dlatego zdecydował się na kontrolę seryjną wszystkich części.

Czytaj więcej

Kontakt z ekspertem

Zdjęcie Bartłomieja Szybeckiego

Bartłomiej Szybecki
Key Account Manager

+48 884 311 422
bartlomiej.szybecki@sgpgroup.eu

Galeria zdjęć

Wykorzystana maszyna

Projektor

Cyfrowy projektor pomiarowy IM-7020 skraca czas pomiarów seryjnych przy użyciu cyfrowego mikroskopu.

Czytaj więcej

Etapy pracy

Ikona Telefon

1.Zainteresowanie

2.Oferta

Ikona Uścisk dłoni

3.Zamówienie

Ikona walidacja

4.Realizacja

5.Raportowanie