SGP Quality Lab

Poznaj nas

Udostępnij:
SGP Quality Lab

SGP Quality Lab  to nowoczesne centrum jakościowo-inżynieryjne należące do Grupy SGP Outsourcing Company.

W centrum jakościowym dokonujemy kontroli detali według ściśle ustalonych z klientem reguł. Są to kontrole wizualne, kontrole wykonywane przy użyciu narzędzi kontrolno-pomiarowych. Wszystkie prace uwarunkowane są od bieżącego zapotrzebowania klienta. Wartością dodaną jest także fakt, że każda z tych akcji obsługiwana jest kompleksowo także pod kątem logistycznym. Mowa tutaj o wysyłce i dostawie zarówno od jak i do klienta. W centrum jakościowym SGP Quality Lab dysponujemy nowoczesnym sprzętem, którego prawdopodobnie nie zajdą Państwo nigdzie indziej w Polsce.
Mamy na myśli nowoczesne urządzenie rentgenowskie, które pozwala dokonywać nieniszczące detali badania. Dysponujemy ponadto nowoczesnym skanerem 3D, dzięki któremu odtworzymy nieistniejące rysunki skanując już istniejące detale. Odtworzymy formy wtryskowe, do których nie ma rysunków i wiele innych możliwości. Natomiast dzięki zastosowaniu Naszej drukarki 3D mogą Państwo spróbować wydrukować swoje prototypu zanim wejdą one w etap seryjnej produkcji. Zapraszamy do współpracy!

Zapraszamy do współpracy!

Przemysły

RTV/AGD

AGD/RTV

Przemysł automotive

Automotive

Przemysł elektroniczny

Elektryczny, elektroniczny i energetyczny

Inne przemysły

Inne (tytoniowy, opakowań i maszynowy)

Przemysł lotniczy

Lotniczy

Etapy pracy

Ikona Telefon

1.Kontakt

Ikona Oferta

2.Oferta

Ikona Uścisk dłoni

3.Zlecenie

Ikona mierzenie

4.Realizacja

Ikona walidacja

5.Walidacja

Zespół SGP Quality Lab

Mariusz Puto
Prezes Zarządu


mariusz.puto@sgpgroup.eu

Piotr Gorgoń
Project Manager - Quality Lab & Warehouse

+48 577 640 677
piotr.gorgon@sgpgroup.eu

Łukasz Ciechowski
Quality and Development Manager

+48 577 377 083
lukasz.ciechowski@sgpgroup.eu

Zdjęcie Bartłomieja Szybeckiego

Bartłomiej Szybecki
Key Account Manager

+48 884 311 422
bartlomiej.szybecki@sgpgroup.eu

Potrzebujesz pomocy?

Pogotowie jakościowe

  Proszę o kontakt

  Należymy do SGP Group Outsourcing Company

  #Focus on quality

  Jesteśmy spółką, istniejącą od 2006 roku, która dzięki świadczeniu usług najwyższej jakości zyskała zaufanie (setek) klientów i rozszerzyła swoją działalność na jedenaście krajów europejskich. Choć zaczynaliśmy od rynku częstochowskiego, szybko zaczęliśmy działać w kolejnych polskich miastach, a niedługo później również za granicą. Tak znaczący rozwój oraz potrzeby rynku skłoniły nas do rozszerzenia naszej oferty, dzięki czemu powstały kolejne prężnie działające spółki takie jak: SGP – Sorting Group Poland Sp. z o.o., Human & Hunter, SGP – Training and Consulting, Contact Solutions oraz SGP Media.

  Nasza spółka działa jak jeden, sprawnie funkcjonujący organizm, co pozwala jego poszczególnym organom bezproblemowo działać na rzecz wspólnych celów. Dzięki temu nasi Klienci decydując się na współpracę z SGP Group mogą oczekiwać wsparcia nie tylko w zakresie zewnętrznej kontroli jakości, ale także w zapewnieniu tymczasowego personelu, szkoleniu pracowników, obsługi klienta i sprzedaży produktów lub usług przez nasze call center. Swoją działalność koncentrujemy również na nieustannym wprowadzaniu owych usług oraz coraz bardziej efektywnych rozwiązań mogących usprawnić obsługę naszych klientów. 

  Jesteśmy spółką świadomie działającą na rzecz społeczeństwa, którego czujemy się częścią. Wspieramy liczne placówki, akcje charytatywne oraz inicjatywy społeczne. Naszym celem jest także podnoszenie kwalifikacji naszej kadry dla świadczenia usług na najwyższym światowym poziomie. Działania te zaowocowały uzyskaniem Certyfikatu Zarządzania Jakością zgodnie z normą ISO 9001:2015. 

  Cały czas rozwijamy się i jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i nowe doświadczenia. Świadczenie usług polega u nas na bardzo bliskiej współpracy, wsłuchaniu się w potrzeby naszych klientów i dostarczeniu im usługi ukierunkowanej pod ich indywidualne potrzeby.