Obróbka frezarką CNC

Udostępnij:

Obróbka frezowania CNC stanowi jedną z najskuteczniejszych metod obróbki skrawaniem, umożliwiając precyzyjne i efektywne przetwarzanie nieruchomych przedmiotów, podczas gdy narzędzie frezarki wykonuje ruch obrotowy. W naszym renomowanym parku maszynowym dysponujemy zaawansowanymi obrabiarkami, wysokiej klasy narzędziami oraz innowacyjnymi systemami kontroli i pomiarów. Dzięki nim możemy skutecznie i sprawnie wykonywać obróbkę detali o wysokich wymaganiach jakościowych oraz zapewnić powtarzalność procesu.

Nasze maszyny zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnej efektywności i wszechstronności. Wyposażone w stoły obrotowe umożliwiające szybką zmianę pozycji detali, redukujemy czas nieproduktywny oraz minimalizujemy koszty produkcji jednego elementu. Dzięki zastosowaniu tzw. czwartej osi, otwieramy przed naszymi klientami bardzo szeroki zakres możliwości nawet najbardziej złożonych, wymagających detali.

Nasza produkcja opiera się na zasadach wysokiej wydajności, skoncentrowanych na realizacji zamówień seryjnych oraz masowych. Jednocześnie jesteśmy w stanie elastycznie dostosować się do unikalnych potrzeb klientów i zrealizować zamówienia o charakterze indywidualnym, zgodnie z ich szczegółowymi wymaganiami. Nasz zespół doświadczonych profesjonalistów posiada niezbędną wiedzę oraz umiejętności, aby zagwarantować perfekcyjne wykonanie każdego zlecenia.

Zapewniamy kompleksowe usługi obróbki frezowania CNC, wyróżniające się nie tylko doskonałą jakością, ale również terminowością, czy także niezawodnością. Nasze priorytety to zadowolenie klienta i osiągnięcie optymalnych rezultatów. Jeśli szukasz partnera, który gwarantuje profesjonalizm, innowacyjność i doskonałą obsługę, skontaktuj się z nami już dziś. Jesteśmy gotowi sprostać najbardziej wymagającym wyzwaniom oraz przyczynić się do sukcesu Twojego projektu.

Obróbce poddajemy: 

  • Stopy metali kolorowych
  • Stopy aluminium
  • Stale stopowe
  • Stale nierdzewne
  • Żeliwa szare i sferoidalne
  • Tworzywa sztuczne i inne

Posuw maksymalny:

  • Oś X (stół) 762 mm
  • Oś Y (siodło) 516 mm
  • Oś Z (wrzeciono) 570 mm

Obrabianie Frezarką CNC

Zgłosił się do nas Klient, który poszukiwał kontrahenta zdolnego wykonać ich projekt obróbki maszyną CNC taniej, wydajniej, dokładniej i szybciej. Po analizie ofert rynkowych, stwierdził, że SGP Quality Lab jest najlepszym wyborem.

Czytaj więcej

Kontakt z ekspertem

Zdjęcie Bartłomieja Szybeckiego

Bartłomiej Szybecki
Key Account Manager

+48 884 311 422
bartlomiej.szybecki@sgpgroup.eu

Galeria zdjęć

Poniższe zdjęcia przedstawiają możliwości obrabianych przez nas detali. Wyroby końcowe, prezentowane na ostatnim zdjęciu, potwierdzają wysoką jakość obrabianych powierzchni przy jednoczesnym skróceniu czasu obróbki do minimum.

Wykorzystana maszyna

Obrabiarka CNC – DN VC 510

Obrabiarka CNC - DN VC 510 to nowoczesna i wysokiej klasy frezarka CNC, która zapewnia zaawansowane możliwości obróbki materiałów.

Czytaj więcej

Etapy Pracy

Ikona Telefon

Zainteresowanie

Ikona Oferta

Oferta

Ikona Uścisk dłoni

Zamówienie

Wykonanie detali

Ikona walidacja

Zatwierdzenie i akceptacja wzoru przez klienta

Seryjna Produkcja

Dostawa