system RTG X|CUBE

Technologia rentgenowska a nieinwazyjne badanie detali w branży motoryzacyjnej i nie tylko

Udostępnij:
11 kwi 2021

Do czego służy rentgen w seryjnej kontroli jakości?

System inspekcji radiograficznej DR 320kV to przemysłowa kabina służąca do inspekcji w czasie rzeczywistym. Pozwala na inspekcję detalu wykonanego  dowolną technologią produkcyjną w różnorodnym materiale bez ingerencji mechanicznej.

Oferujemy system rentgenowski firmy GE Inspection Technologies, która dostarcza rozwiązania kontrolne bazujące  najnowszej technologii zapewniającej wydajność, jakość i bepieczeństwo. 

Dzięki technologii  zastosowaniu systemu X|CUBE możemy zbadać detale na wielu płaszczyznach, zarówno półprodukty jak i detale finalnie zmontowane. Pomagamy zwiększyć wydajność procesu m.in w  przemyśle motoryzacyjnym czy metalurgicznym, a także w lotnictwie i energetyce. Oferujemy rozwiązania dla wielu dziedzin przemysłu, w których istnieje potrzeba szybkiej i efektywnej kontroli radiograficznej odlewów ze stali, z tworzyw sztucznych, ceramiki, stopów specjalnych. Jeśli macie Państwo problem w zakresie kontroli materiałów, detali czy analize awarii zawsze służymy swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem.

System RTG X|CUBE posiada również tomograf komputerowy, przy wykorzystaniu którego możemy znaleźć nawet najmniejsze wady w detalu.

Dzięki dużym rozmariom komory roboczej  jesteśmy w stanie przeselekcjonować detale w bardzo dużej ilości w krótkim czasie.

Wykorzystanie naszego systemu rentgenowskiego X|CUBE pozwala osiągnąć wydajność do tysiąca sztuk na zmianę.

Zapraszamy do współpracy

Udostępnij:

Zachęcamy do przeczytania

system RTG X|CUBE

Technologia rentgenowska a nieinwazyjne badanie detali w branży motoryzacyjnej i nie tylko

11 kwi 2021

Na czym polega nieinwazyjna metoda badania detali wykonana za pomocą systemu rentgenowskiego GE Inspection Technologies. Szybkość, jakość i elastyczność w działaniu!

Czytaj więcej